Lorsque vous commandez via les boutons de cette page, nous pouvons percevoir une petite commission sans frais supplémentaires pour vous. En savoir plus >

Avions Koolhoven - Pays-Bas : livres - histoire et modèles

Un livre sur les avions Koolhoven ? Découvrez ici des beaux livres sur l'histoire, les types et la technique des avions Koolhoven des Pays-Bas.

De vliegmensch - Opkomst en ondergang van vliegtuigpionier Frits Koolhoven

Een intrigerende verkenning van het leven van een van Nederlands grootste luchtvaartpioniers. Ooit was Frits Koolhoven, samen met Anthony Fokker, de voornaamste en meest vooruitstrevende vliegtuigbouwer van Nederland, wijdverbreid gerespecteerd, zowel nationaal als internationaal. In zijn vliegtuigfabriek te Rotterdam waren maar liefst twaalfhonderd mensen werkzaam. Zijn vliegtuigen vlogen over de hele wereld.

Na de oorlog leek het echter alsof de naam Frits Koolhoven uit de geschiedenis was verdwenen. Weinigen herinnerden zich zijn naam. Wat was er gebeurd met deze vooraanstaande vliegtuigpionier? Het is deze vraag die Sytze van der Zee aanzet tot het zoeken naar Frits Koolhoven; wie was hij, wat dacht hij, en wat was zijn belangrijke bijdrage?

Caractéristiques

Auteur :Sytze van der Zee
Présentation :310 pages, 21.5 x 13.5 x 2.7 cm, broché
Illustration :illustré
Editeur :Just Publishers (NL, 2012)
ISBN:9789089751959
Livre: De vliegmensch - Opkomst en ondergang van vliegtuigpionier Frits Koolhoven

De vliegmensch - Opkomst en ondergang van vliegtuigpionier Frits Koolhoven

Langue : néerlandais

Acheter sur bol.com

Koolhoven - Nederlandse vliegtuigbouwer in de schaduw van Fokker

Het eerste echte verkeersvliegtuig ter wereld werd door de Nederlander Frits Koolhoven gebouwd. De enige vierdekker die ooit in serie werd vervaardigd was een produkt van Frits Koolhoven. Terwijl Fokker vliegtuigen voor het Duitse leger bouwde, rolde in Engeland door Koolhoven ontworpen vliegtuigen van de produktielijn.
Koolhoven bouwde jachtvliegtuigen, bommenwerpers, verkenners, verkeersvliegtuigen, sporivliegtuigen enz. Vliegtuigen met wielen, drijvers en ski's... kortom Koolhoven bouwde alles. Hoe het kwam dat hij nooit de bekendheid en het financiele succes van Fokker evenaarde kunt u in dit boek lezen. Het eerste boek dat ooit over Koolhoven gepubliceerd is.

Caractéristiques

Auteur :Theo Wesselink, Thijs Postma
Présentation :144 pages, 28.5 x 21 x 1 cm, broché
Illustration :abondamment illustré avec des photos en N&B, 5 dessins en couleurs
Editeur :Unieboek / Het Spectrum (NL, 1981)
ISBN:9789022838907
Livre: Koolhoven - Nederlandse vliegtuigbouwer in de schaduw van Fokker

Koolhoven - Nederlandse vliegtuigbouwer in de schaduw van Fokker

Langue : néerlandais

Acheter sur bol.com

Autres livres dans cette catégorie :

Schiphol - Biografie van een luchthaven

Schiphol - Biografie van een luchthaven

Stephan Steinmetz | néerlandais | broché | 256 p. | 2020

NV Koninklijke Maatschappij - Afdeling Vliegtuigbouw

NV Koninklijke Maatschappij - Afdeling Vliegtuigbouw

Pieter van Wijngaarden | néerlandais | broché | 162 p. | 2022

Vreemde vogels op Schiphol

Vreemde vogels op Schiphol

Wolter Bonkestooter, Nico Braas | néerlandais | broché | 144 p. | 2023

Welcome aboard! - Een eeuw KLM

Welcome aboard! - Een eeuw KLM - Het officiële jubileumboek

Bram Bouwens Frido Ogier | néerlandais | relié | 288 p. | 2019